Ballina Magazina "Sikur ke dalë nga bùrgu..."! Arjani krítíkon ashpér Sarën për takimin e...

“Sikur ke dalë nga bùrgu…”! Arjani krítíkon ashpér Sarën për takimin e saj me Shkëlqimi

Ditën e sotme, në emisionin “Për’Puthen” u transmetua takimi i Sarës me konkurrentin e ri bòksier, Shkëlqimin.

Takimi i tyre u realizua në palestër, në vendin ku Shkëlqimi kalon pjesën më të madhe të kohës së tij. Ndàj edhe Sara iu përshtat.

Gjatë takimit të tyre të parë, konkùrrenti kishte emocíone të cilat i shprehu edhe në studio, ndërkohë që Sara ishte gjatë gjithë kohës provòkuese.

Këtë ia vuri në dukje edhe opinionisti, Arjan Konomi, i cili përdori gjithashtu një batutë për Sarën.

Atij nuk i pëlqeu fakti që Sara e pyeti Shkëlqimin që në takimin e parë se cili ishte fruti i tij i preferuar, teksa u shpreh se iu duk i tepruar ngàcmimi i saj.

“Sikur ke dalë nga bùrgu i grave”- u shpreh ai, duke bërë të qeshë Sarën dhe të gjithë të pranishmit në studio.

E pyetur nëse ka tërhéqje fizike për Shkëlqimin, Sara tregoi se s’mùnd ta tregonte kaq herët, por kishte kuptuar se pëlqimi i saj për djalin ishte në rrugën e duhur.

Gjithashtu, ajo e komplimentoi duke i thënë se i dukej djalë shumë i qetë dhe i ëmbël.

Çimi ka treguar historinë e lídhjes së tij më të gjatë dhe përse ka përfunduar, gjatë puntatës së sotme të ‘Për’Puthen’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!