Ditën e sotme, në emisionin “Për’Puthen” u transmetua takimi i Sarës me konkurrentin e ri bòksier, Shkëlqimin.

Takimi i tyre u realizua në palestër, në vendin ku Shkëlqimi kalon pjesën më të madhe të kohës së tij. Ndàj edhe Sara iu përshtat.

Gjatë takimit të tyre të parë, konkùrrenti kishte emocíone të cilat i shprehu edhe në studio, ndërkohë që Sara ishte gjatë gjithë kohës provòkuese.

Këtë ia vuri në dukje edhe opinionisti, Arjan Konomi, i cili përdori gjithashtu një batutë për Sarën.

Atij nuk i pëlqeu fakti që Sara e pyeti Shkëlqimin që në takimin e parë se cili ishte fruti i tij i preferuar, teksa u shpreh se iu duk i tepruar ngàcmimi i saj.

“Sikur ke dalë nga bùrgu i grave”- u shpreh ai, duke bërë të qeshë Sarën dhe të gjithë të pranishmit në studio.

E pyetur nëse ka tërhéqje fizike për Shkëlqimin, Sara tregoi se s’mùnd ta tregonte kaq herët, por kishte kuptuar se pëlqimi i saj për djalin ishte në rrugën e duhur.

Gjithashtu, ajo e komplimentoi duke i thënë se i dukej djalë shumë i qetë dhe i ëmbël.

Çimi ka treguar historinë e lídhjes së tij më të gjatë dhe përse ka përfunduar, gjatë puntatës së sotme të ‘Për’Puthen’.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!