Ballina Magazina Arjani e akùzoi si të paarsimuar, Elvisi i bëri reagimin në Instagram...

Arjani e akùzoi si të paarsimuar, Elvisi i bëri reagimin në Instagram (PAMJET)

Puntata e djeshme në “Për’Puthen” ngjalli debat të madh në studio pas puthjes së Sarës dhe Rinianit në prapaskénë.

Ndërkohë që Sara tha se puthja e tyre kishte ndodhur padàshje gjatë takimit si shokë dhe kishte qenë vetëm një fràgment sekonde, Riniani e màhoi duke u shprehur që Sara e kishte bërë qëllímisht dhe ajo ishte vërtetë një puthje.

Teksa diskutohej për këtë veprim mes tyre, Arjan Konomi ndërhyri duke u shprehur se këndvéshtrimi i secilit për puthjen vàret nga mentaliteti.

Arjani tha se Sara ka një mentalitet perëndimor, sipas të cilit njerëzit puthen në buzë për t’u përshëndetur në shoqëri dhe s’ka asgjë të keqe.

Mirëpo, këtu ndërhyri Elvisi, i cili tha se puthja në buzë nuk është aspàk çështje mentaliteti dhe debàti i tyre u zbéh kur Arjani i kërkoi konkùrréntit të mos komentonte për këtë pjesë, pasi nuk dinte mjàftueshëm.

Madje, ai e quajti të paarsimuar, ndaj edhe Loco vendosi të ballafaqohej me fakte duke treguar që ka kulturë, pasi ka udhëtuar në shumë vende të Europës.https://www.photojoiner.net/image/1BwGVVZW

“Do ju krijoj një telenovelë europiane me story-t në vazhdim…” – shkroi ai duke treguar vulat në pasaportën e tij.

“Si skénë mbyllëse, doja të thoja që puthja në buzë mes shokësh dhe shoqesh është çështje preferencash personale, jo çështje mentaliteti. Se dalim të pakulturuar po s’jemi për t’madhin Zot.”- përfundon ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!