Ballina Showbiz Me foton e ëmbël me Arbenitën, Fero zbùlon gjíninë e bebit (FOTO)

Me foton e ëmbël me Arbenitën, Fero zbùlon gjíninë e bebit (FOTO)

Arbenita dhe Fero shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Pak ditë pasi dyshja celébruan dashurinë e tyre, u zbùlua se ata ishin në prítje të një fëmije.

Disa ditë më parë u publikuan disa foto nga cerémonia, në të cilat dallohej qartë barku i rrumbullakosur i Arbenitës.

Këtë lajm më vonë e konfirmoi vetë modelja, e cila zbùloi edhe se fëmija do të vinte në jetë më shpejt nga ç’e prísnim.

Ajo publikoi në muajin shkurt disa foto të saj, në të cilat shihej veshur me fustanin e celébrimit dhe zbùloi se është 8 muajshe shtatzënë.

Kjo do të thotë se ajo dhe Fero do të bëhen prindër brenda muajit mars.https://www.photojoiner.net/image/zVEEnVYu

Ndërkohë “Prive.al” mësoi disa javë më parë se modelja është në prítje të një vajze dhe këtë gjë e ka konfirmuar edhe Fero ditën e sotme.

Ai ka publikuar një foto të Arbenitës, në të cilën ajo shfàqet me një fustan ngjítur pas trupit dhe në sy bíe barku i rrumbullakosur.

Përkrah fotos së ëmbël të partneres, reperi ka shkruar: “Qikat e mia”, shoqëruar me figurën e dy zemrave.https://www.photojoiner.net/image/syHJDEqh

Në foto dallohet qartë se shtatzënia nuk e ka ndryshuar aspak Arbenitën dhe se ajo vazhdon të ketë të njëjtat línja perfekte trupore.

Pavàrësisht se prítja e ëmbël po shkon drejt fundit duket se modelja nuk ka shtùar shumë në peshë.

Këto kohë ajo ka qëndurar në Kosovë, ku edhe ka zhvílluar kontrollet rutinore për shtatzëninë.

error: Alert: Content is protected !!