Ballina Showbiz Antonela u rikthye në 'PërPuthen' dhe plàs shérri me kokurrenteve!

Antonela u rikthye në ‘PërPuthen’ dhe plàs shérri me kokurrenteve!

Antonela u rikthye në “Për’Puthen” pas 3 ditësh mungesë.

Menjëherë në nisje të emisionit ajo u përplas me Ledjanën, e cila kërkoi që të merrej masë ndaj Antonelës pasi kjo e fundit e oféndoi ditën e djeshme.

Gjatë një lidhje live në emision, Antonela e cilësoi Ledjanën si burrë me buzë të bëra, diçka që kjo e fundit nuk e priti aspak mirë.

Sot Ledjana i kërkoi llogari edhe Arjan Konomit, sepse ai nuk reàgoi pas oféndimeve të Antonelës.

Ledjana tha se Arjani reàgon shumë keq sa herë që fyhet dikush, por për rastin e saj nuk tha asnjë fjalë.

Ndërsa opinionisti u justifíkua me faktin që nuk e kishte kuptuar batutën e Antonelës, sepse kishte menduar se e kishte për Mevlanin.

Ndërkohë sot në “Për’Puthen” u trànsmetua video e një lope xhíruar nga Antonela dhe kjo e fundit shprehej:

“Ua konkùrrentja e Për’Puthen”. Për këtë video të gjithë ju kthyen kundér Antonelës, sepse e cilësuan si një oféndim për vajzat e kolme, për Aristelën dhe Ledjanën. Mirëpo Antonela tha se nuk e kishte për asnjërën nga vajzat videon dhe ju kërkoi falje në rast se ndonjëra prej tyre ishte ndjérë kéq prej saj.

Edhe Bora Zemani i térhoqi vëmendjen Ledjanës, duke u shprehur se ajo duhet të tregojë kujdés këtej e tutje me gjuhën që përdor kundrejt konkurréntëve të tjerë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!