Ballina Magazina Årmiq të përbetuar por Antonela dhe Atdheu ha habitën me veprimet e...

Årmiq të përbetuar por Antonela dhe Atdheu ha habitën me veprimet e tyre (FOTO)

Para se të largohej përfundimisht nga “Për’Puthen”, Atdheu zbùloi një ngjàrje të fshéhtë që ndezi një debàt të fòrtë në studio.

Ai tregoi se kishte shkémbyer një puthje me Antonelën dhe se nuk mùnd t’i duronte dot më skùnarët e saj me Mevlanin dhe Ledjanën.

Antonela e pranoi dhe vetë se mes tyre kishte pasur një puthje, që sipas saj Atdheu ja kishte rrémbyer dhe tha se kishte ndodhur në fillimet e saj në “Për’Puthen”.

Debàti i madh që u hap në studio pas këtij zbùlimi u bë shkàk që Atdheu të largohej edhe nga emisioni.

“Të dashur miq! Më vjen keq për shumë info të pavërteta që mund të keni dëgjuar këto ditë, për situatën e krijuar kur figura ime kinse ka dashur të përbàltet por nuk do të munden dot. Një sqarim për dashamirësit e mi: Atdheu nuk është pezùlluar nga emisioni, por jam larguar vetë me dëshirën time për mos t’u bërë pjesë e llumit. Ju falenderoj për mbështetjen e do të jem gjithnjë trànspàrent me ju!”, u shpreh ai.

Ndërkohë që të gjithë mendonin se Atdheu dhe Antonela ishin “àrmiq të përbetuar” me njëri-tjetrin, ata të dy i kanë habitur të gjithë me veprimin e tyre të fundit.

Në të njëjtën kohë Antonela dhe Atdheu kanë publikuar gati të njëjtën video, që ka tërhéqur menjëherë vëmendjen e ndjekësve të tyre.

Ata kanë postuar në Instagram nga një video të tyre teksa këndojnë këngën “Bella Ciao” dhe kanë shkruar njëri “La italiano” dhe tjetra “La italiana”.

Për më tepër Antonela vazhdon ta ndjékë Atdheun në rrjete sociale, që do të thotë se gjërat mes tyre shkojnë më së miri.

Pas këtyre videove lind dyshími nëse debàti i krijuar në studio mes Atdheut dhe Antonelës ka qenë i gjithë një skénar për të rrítur audíencën, apo ata të dy janë takuar më vonë bashkë dhe kanë sqaruar gjithçka.

Nëse janë sqaruar a janë miq me njëri-tjetrin apo diçka më shumë?

Pritet që ta zbùlojmë në vijim çfarë ka ndodhur realisht mes dyshes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!