Ballina Magazina Skàndali radhës në PërPuthen! Andi i bën gjestin ímoral Antonelës (VIDEO)

Skàndali radhës në PërPuthen! Andi i bën gjestin ímoral Antonelës (VIDEO)

Nje gjést aspàk e këndshëm ka ndodhur ne puntatën e së mërkurës në emisionin Për’Puthen. Ishte dita e takimit të Erlindit me Sarën.

Mbasi takimi përfundoi Antonela komentoi takimin duke replikuar me Erlindin.

Ne këtë moment Mevlani po bëhej gati të thoshte diçka dhe Alessandro ka ndërhyrë duke e ftuar Antonelën në një kërcim në Studio.  Antonela ka mbetur e habitur sepse nuk e priste ftesën nga Alessandro.Gjesti i turpshëm që iu shpëtoi në "Përputhen", Andi i drejton gishtin e mesit Antonelës (FOTO&VIDEO) - Albeu.com

Kërcimi nuk u realizua sepse Erlindi ftoi Sarën në një kërcim dhe moderatorja Bora Zemani vendosi që kërcimi të bëhej nga “çifti” Erlind-Sara sepse ishte dhe dita e transmetimit te takimit tyre.

Ajo cfarë bëri përshtýpje ishte se në momentin që Alessandro ka ftuar Antonelën Andi, një ndér konkùrréntet më të pëlqyer, më të dashur të publikut dhe ndër më filtruesit në emision është parë të bëjë një gjést me gishtin e mesit në drejtim të Antonelës e cila nuk ka reàguar në këtë situatë.Of all the girls, you have the highest quality wool', Andi does not hesitate to 'put his hands' on Antonela

Ky veprim nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjékësit dhe po shpërndàhet shumë në rrjete sociale. Ndoshta në puntatat në vijim do ketë një shpjegim nga Andi për gjéstin.

Aktualisht ‘Për’Puthen’ është absòlutisht emisioni në shqiptari nga gjithë moshat pa përjashtím.

Ndër gjërat kryesore që e bëjnë atë të ketë këtë audíence të lartë janë dhe puthjet, prekjet, oféndimet dhe skandalet e shumta që ndodhin çdo ditë në emisionin i cili trànsmetohet 6 ditë të javës.

Ky veprim po shpërndàhet shumë në rrjet dhe ndoshta në puntatat në vijim do të këtë një shpjegim nga konkurrénti. Shikojeni në minutin 48:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!