Ballina Uncategorised Ana Kauri shokon me deklaratën e saj: Pas daljes nga 'PërPuthen' më...

Ana Kauri shokon me deklaratën e saj: Pas daljes nga ‘PërPuthen’ më kanë…(VIDEO)

Disa javë më parë, Ana Kauri kërkoi që të largohej nga “Për’Puthen”.

Ajo tha se kishte marrë zhgénjime të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit dhe se nuk gjente veten me asnjërin prej tyre.

Ajo u përball me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.

Ana i tregoi konkurréntit se kishte fríkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgënjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime.

Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndaj, Ana vendosi ta ndërprésë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’Puthen”.

Sot, në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, Ana është rréfyer për herë të parë pa dorashka, duke treguar çfarë i ka ndodhur gjatë kohës që ishte në “Për’Puthen”.

Ish-konkurrentja ka pohuar se ka marrë kércénime nga më të ndryshmet.

“Kanë qenë kërcënime në Instagram të tipit pse bën ti kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeri që híqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjérrim foto, do të të vràsim, do të të présim…”, tha Ana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!