Disa javë më parë, Ana Kauri kërkoi që të largohej nga “Për’Puthen”.

Ajo tha se kishte marrë zhgénjime të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit dhe se nuk gjente veten me asnjërin prej tyre.

Ajo u përball me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.

Ana i tregoi konkurréntit se kishte fríkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgënjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime.

Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndaj, Ana vendosi ta ndërprésë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’Puthen”.

Sot, në rubrikën “Trotuar” në “E diell”, Ana është rréfyer për herë të parë pa dorashka, duke treguar çfarë i ka ndodhur gjatë kohës që ishte në “Për’Puthen”.

Ish-konkurrentja ka pohuar se ka marrë kércénime nga më të ndryshmet.

“Kanë qenë kërcënime në Instagram të tipit pse bën ti kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeri që híqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjérrim foto, do të të vràsim, do të të présim…”, tha Ana.

[/video]

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!