Eri Aga ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Express Rozë”, në të cilin tregoi shumë detaje nga prapaskenat e “Për’Puthen”.

Ish-konkurrenti tha se përjàshtimi i tij ishte i planifikuar, sepse kishte pasur shpesh përplàsje me autòren e programit, Olsa Muhametin.

“Kjo skena e fundit është orgànizuar posaçërisht për të më hàqur mua. Kam marr vesh nga burime të sigurta që kanë thënë gjej një mënyrë për të héqur Erin nga Top Channel, sepse unë jam zënë shumë herë aty brenda, sepse kuptoja filmat e Olsës që ju thërriste gocave dhe çunave që i zgjidhte për takim.

Ajo ka disa që i sjell rrotull dhe ju thotë ‘A do të bëhesh personazh? Atëherë do më bindesh mua’. Ajo mua nuk më ka ndihmuar kurrë, siç ndihmonte të tjerët. Kur fliste ndonjë vajzë për mua i thoshte mos fol për këtë, po do flasësh për këtë, që të bëhej personazh ai tjetri, jo Eri”, u shpreh ish-konkurrenti.

Ndër të tjera ai tha se të gjitha vajzat, duke përjàshtuar Sarën, kanë lídhje jashtë emisionit. Eri u shpreh me bindje se Ledjana ka një të dashur jàshtë shtetit, ndërsa kjo e fundit e ka mohuar. Gjithashtu ai tregoi se edhe Ana Kauri është e lídhur me një djalë prej 3 vitesh dhe madje e konsideroi atë si vajzën më fallco.

Por çfarë ka Ana për të thënë në lídhje me këto zëra?

Dikush nga ndjékësit e saj e ka pyetur së fundmi gjatë një bisede virtuale nëse janë të vërteta akùzat e ngritura nga Eri për një lídhje jashtë programit. Ana e ka mòhuar këtë gjë dhe është shprehur se Eri e ka bërë të gjithë për vëmendje.

“Njerëzit për të marr vëmendje çfarë nuk thonë për të tjerët… Janë të lirë të bëjnë lajme për aq kohë sa fitojnë ndjékës”, është përgjigjur Ana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!