Dy javë më parë konkurrentja simpatike, Ana Kauri u làrgua nga emisioni “Për’puthen”.

Ajo tha se kishte marrë zhgënjíme të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit dhe se nuk gjente veten me asnjërin prej tyre.

Ajo u përbàll në studio me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndíkuar asaj rrugëtimi në “Për’puthen”. 

Ndërkohë pas làrgimit nga emisioni, Ana ka vazhduar e qetë jetën e saj dhe këtë kohë si një vajzë beqare po e shfrýtëzon për të bërë ndërhýrje në fytyrë dhe për t’u ndjerë sa më mirë me veten.

Së fundmi ajo ka zbùluar për publikun dhe fansat e saj se ka bërë një ndérhýrje estetike në hundë.

Ajo vetë sot ka treguar pamjen e saj me hundën e re, teksa duket shumë e lumtur me këtë ndryshim.

“Ju pëlqen hunda ime e re?”- shkruan Ana krahas videos, duke kërkuar mendimin e ndjékësve.

Gjatë kohës që ishte pjesë e “Për’puthen” ajo bëri dhe një mbushje të buzëve për t’u dukur më të plota dhe pa asnjë lloj kompleksi e bëri edhe këtë ndérhyrje publike.

[/video]

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!