Ballina Showbiz Ami feston ditëlindjen, nuk do ta besoni vjeç mbush sot ajo (VIDEO)

Ami feston ditëlindjen, nuk do ta besoni vjeç mbush sot ajo (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Amarda Toska, ka festuar sot ditëlindjen e saj.

Kjo ditë e ka pritur me surpríza të bukura në punë, pasi stafi e ka bërë të lumtur me dhuratat që i ka bërë që në mëngjes.

Ami ka ndarë në ‘Instastory’ një video ku duken tollumbacet e mëdha me urimin ‘Gëzuar ditëlindjen’ dhe letrat e bardha me mesazhe për këtë ditë specíale për të.

“Surprizat e ëmbla nga stafi. Ju dua”, ka shkruar Amarda krah videos.

Për të gjithë ata që janë kuríozë, Ami ka mbushur sot 39 vjeç!

Më tej ajo ka ndàrë edhe disa urime nga miq e të afërm të tjerë të saj, ndonëse nuk ka zbùluar se si e ka festuar ditën e sotme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!