Ballina Showbiz Aktori i madh shqiptar i bashkohet 'Klanifornias' (FOTO)

Aktori i madh shqiptar i bashkohet ‘Klanifornias’ (FOTO)

“Portokalli”, “Klanifornia”, “Al Pazar” dhe “Kosherja” janë tre formate të ngjashme që do të konkùrrojnë për audiencë këtë sezon televiziv.

Me krijimin e spektaklit të ri “Kosherja”, që prùtet të nisë së shpejti në ekranin e “Abc News”, duket se “lùfta” mes 3 programeve po bëhet akoma më e fortë.

Përveçse po ju jepet mùndësia aktorëve të rinj të humorit që t’ju bashkohen spektakleve, duket se loja tashmë po bëhet edhe me emrat e njohur të artit shqiptar.Vatra Agency creates the visual identity and title sequence for Klanifornia - Vatra Agency

Së fundmi autori i spektaklit “Klanifornia”, Turjan Hysko, ka bërë të ditur se pjesë e programit do të bëhet edhe aktori më i njohur i humorit në vend, Behar Mera.

Ky i fundi është bërë pjesë herë pas here e skéçeve, por nuk ka qenë aktor zyrtar në “Klanifornia”.

Turi ka publikuar në Instagram një foto të Merës dhe përkrah ka shkruar: “Pse vetëm politika bën blerje?! Behar Mera tashmë zyrtarisht në Klanifornia”.

Në stafin e “Klanifornia” ka një numër të madh aktorësh dhe gjatë viteve ka pasur ndryshime shumë të pakta sa i përket kësaj pjese.

Përveç Behar Merës, aktualisht pjesë e “Klanifornias” janë Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Delinda Disha, Eglerin Laknori, Olsi Bylyku dhe Zerxhina Hasanaj. Klanifornia" çdo të shtunë në Tv Klan - Tv Klan

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!