Konkurrentja Ana Kauri kërkoi largimin e saj përfundimtar nga “Për’puthen”, pas zhgënjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit.

Ajo u përball me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.

Ana i tregoi konkurréntit se kishte fríkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgénjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime.Publikohet fotografija se Ana 2 dhe Fatjoni njiheshin më herët

Fillimsht ishte Arbri ai që hodhi akùza të forta mbi Anën, më pas Fatjoni u largua nga “Për’Puthen” pa asnjë sqarim.

Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndàj, Ana vendosi ta ndërpresë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’Puthen”.

Mirëpo, ndjékësve në rrjete sociale i ka bërë përshtypje reagimi i Fatjonit (i cili s’ka pasur asnjë kontakt me Anën), sapo ajo njoftoi largimin nga “Për’Puthen”.

Në postimin e saj, ish-konkurrenti ka bërë 3 emoji duke i futur të gjithë në mendime, madje një pjesë e fansave beson se dyshja ka nisur një lidhje jashtë.

Pas aludimeve të shumta që kanë qarkulluar lart e poshtë, Ana ka vendosur të rréfehet në Instagram. Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékësve, ajo nuk i shpëtoi dot pyetjeve për Fationin.

“A ke dalë në takim me Fationin pasi keni dalë të dy nga “Për’Puthen”?- i shkroi dikush ndërsa Ana u përgjigj me “Jo”.

Megjithatë, ndjékësit vazhdojnë të kenë dyshimet e tyre.

Ndër të tjera, Ana rréfeu se në fakt ka menduar gjithashtu t’i futet muzikës, si shumë konkurrentë të tjerë në emision. Megjithatë, s’kemi ende një projekt konkret.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!