Ballina Magazina A do rikthehet sërish në 'PërPuthen'? Reagon për herë të parë Antonela...

A do rikthehet sërish në ‘PërPuthen’? Reagon për herë të parë Antonela (VIDEO)

Pas ngjarjes së bujshme me Ledjanën dhe Mevlanin, Antonela nuk është kthyer më në “Për’Puthen”.

Prej 3 ditësh ajo nuk është e pranishme në program dhe ditën e sotme zbùloi se çfarë vendimi ka marrë.

Ajo tha se ka marrë thjesht një pauzë të shkurtër dhe se do të rikthehet shumë shpejt.

“Ndihem pak më mirë. Në fillim nuk isha shumë mirë, siç jam unë zakonisht e lumtur dhe e pashë që po dilja shumë nga vetja dhe vendosa të marrë një pauzë të shkurtër dhe do rikthehem përsëri”, tha Antonela ditën e sotme në një lídhje me ‘Skype’.

Ndërsa kur u pyet në lídhje me Mevlanin dhe Ledjanën ajo bëri sikur nuk i njeh duke u shprehur:

“Kush janë këta se nuk i njoh?”, duke theksuar se do të nisë një kapitull të ri në jetën e saj.Who to take and who to leave? Mevlani caresses Antonella in the meeting,  but 'eats Ledjana's heart'

Më pas Antonela falënderoi djemtë që i qëndruan pranë në momentet më të vështíra, Blerimin, Rinianin, Alesandron dhe Arsimin.

Ajo u shpreh se kur të kthéhet në program do të jetë e fokusuar vetëm tek këta djem.

Në fund Antonela zbùloi se ka shkémbyer një puthje me Mevlanin për Shën Valentinin, duke e pyetur se cila nga puthjet i ka shijuar më shumë ajo me të apo me Ledjanën.

“Doja t’i thosha atij burrit cilat nga puthjet të shijoi më shumë ajo për Shën Valentin me buzët e mia natyrale apo ajo tjetra”, u shpreh Antonela duke thùmbuar Ledjanën.

Në fund ajo shtòi se për të Mevlani nuk është më askush dhe se shumë shpejt do t’i marr gjithçka që i ka dhénë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!