Ballina Magazina Ky është konkurrenti i ri në 'PërPuthen'i cili bëri hyrjen më të...

Ky është konkurrenti i ri në ‘PërPuthen’i cili bëri hyrjen më të pazakontë (VIDEO)

Puntatën e sotme, emisionit “Për’Puthen” iu bashkua një konkurrent i ri, i cili hyri shumë ndryshe nga konkurrentët e tjerë që kanë ardhur deri tani.

Anxhelo Mullaj, djali që iu bashkua programit, është DJ, ndaj ai dhuroi një shfaqje muzikore për të pranishmit në studio.

Muzika e tij ngriti në këmbë konkurrentët dhe jo vetëm, pasi edhe opinionisti Arjan Konomi u ngrit për të kërcyerm duke e shijuar performancën e Anxhelos në maksimum.

Pasi përfundoi performancën e tij, djali i ri u prezantua për konkurrentët dhe publikun.

Anxhelo vjen nga Divjaka dhe është 27 vjeç. Aktualisht menaxhon biznesin e familjes, por është edhe DJ.

Ai jeton mes Tiranës dhe Divjakës dhe tregoi se ka vite që punon si DJ jashtë vendit.

Mirëpo, ai u duk tepër i ndrojtur për të folur më shumë për veten e tij, duke i ngjallur akoma më shumë kuriozitet vajzave të emisionit.

Ai pranoi se kishte shumë emocione dhe kur e pyetën nëse ishte kaq i ndrojtur edhe nëpër pub-e ku performonte, konkurrenti i ri u shpreh me humor se të paktë n atje ishte errësirë dhe nuk duken njerëzit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!