Ballina Magazina "Sikur ke dalë nga bùrgu..."! Arjani krítíkon ashpér Sarën për takimin e...

“Sikur ke dalë nga bùrgu…”! Arjani krítíkon ashpér Sarën për takimin e saj me Shkëlqimi

Ditën e sotme, në emisionin “Për’Puthen” u transmetua takimi i Sarës me konkurrentin e ri bòksier, Shkëlqimin.

Takimi i tyre u realizua në palestër, në vendin ku Shkëlqimi kalon pjesën më të madhe të kohës së tij. Ndàj edhe Sara iu përshtat.

Gjatë takimit të tyre të parë, konkùrrenti kishte emocíone të cilat i shprehu edhe në studio, ndërkohë që Sara ishte gjatë gjithë kohës provòkuese.

Këtë ia vuri në dukje edhe opinionisti, Arjan Konomi, i cili përdori gjithashtu një batutë për Sarën.

Atij nuk i pëlqeu fakti që Sara e pyeti Shkëlqimin që në takimin e parë se cili ishte fruti i tij i preferuar, teksa u shpreh se iu duk i tepruar ngàcmimi i saj.

“Sikur ke dalë nga bùrgu i grave”- u shpreh ai, duke bërë të qeshë Sarën dhe të gjithë të pranishmit në studio.

E pyetur nëse ka tërhéqje fizike për Shkëlqimin, Sara tregoi se s’mùnd ta tregonte kaq herët, por kishte kuptuar se pëlqimi i saj për djalin ishte në rrugën e duhur.

Gjithashtu, ajo e komplimentoi duke i thënë se i dukej djalë shumë i qetë dhe i ëmbël.

Çimi ka treguar historinë e lídhjes së tij më të gjatë dhe përse ka përfunduar, gjatë puntatës së sotme të ‘Për’Puthen’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konfirmoi lídhjen me Andin, Melisa e ka me Olsa Muhametin: Më mohoi dashurinë…

Andi dhe Melisa konfirmuan lídhjen e tyre të dashurisë, pasi kjo e fundit publikoi këngën e saj më të re “Leje”. Videoklipi i këngës u...

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...