Ballina Aktualitet Gjykata e dénoi me 6 vite bùrg, ja reàgimi epàk i Fjolla...

Gjykata e dénoi me 6 vite bùrg, ja reàgimi epàk i Fjolla Morinës (FOTO)

Prej dy muajsh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga polícia ndërsa sot, Gjýkata e Kukësit e dýnoi atë me 6 vite bùrg.

“Vendimin do ta ankímojmë në Apelin e Shkodrës”, u shpreh avokatja e Fjollës, e cila kërkoi dénim me gjòbë për të.

Nga ana tjetër, megjithëse ka qenë gjatë gjithë kësaj kohe në kërkim nga polícia, kjo nuk e ka pénguar në asnjë moment që të shijojë jetën e saj.U kap me dy pistoleta, Fjolla Morina e rrethuar nga policia del sërish nga  gjykata, shtyhet seanca - Abc News

Së fundmi, ajo shijoi pushimet në Dubai me partnerin e saj Fisnik Sylën, me të cilin gjithashtu u kurorëzua me martesë po atje, pas një propòzimi romantik.

a qenë Fjolla ajo që ka ndarë fillimisht me ndjékësit në rrjete sociale foto e video nga ky moment special në jetën e saj.

Fisniku duket se e ka menduar gjatë propòzimin, sepse është një ndër më të bukurit që kemi parë.https://www.photojoiner.net/image/oJ17lepn

Në një pishinë është shkruar me petale trëndafili të kuq “Fjolla të dua! A do martohesh me mua?”.

Pasi e ka marrë Fjollën për dore për t’i zbùluar surprízën, Fisniku i është ulur në gjunjë këngëtares me një unazë diamanti për t’i propòzuar. Sigurisht ajo nuk i ka rezistuar një propòzimi të tillë dhe menjëherë ka pranuar.

“Dhe unë thashë ‘PO’. Zyrtarisht të martuar”, ka shkruar Fjolla përkrah postimeve.

Megjithëse u dénua me 6 vite bùrg, Fjolla publikoi si përgjigje një tjetër foto nga ishujt Maldive në Instagram, duke lënë të kuptohet se s’ja ndjen aspàk për vendimin e gjýkatës.

Gjithashtu, në një tjetër postim në InstaStory ajo publikoi një foto ku shkruhej:

“Bota është një xhungël. Ose lùfto për atë që do, ose do të ‘hahesh’ nga ata që e duan diçka më shumë.”- fjalë që iu referuan situatës në të cilën ndodhej.The World is a Jungle - Motivational Speech - Fearless Motivation

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...