Ballina Magazina Jo vetëm me Arjonin! Ana kapet “mat” me konkurrentin e ri të...

Jo vetëm me Arjonin! Ana kapet “mat” me konkurrentin e ri të “Për’Puthen” (FOTO)

Rrjeti po zíen nga aludímet se ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Ana dhe konkurrenti më i ri i këtij program Arsimi, kanë qenë mbrëmë bashkë në një shtëpi.

Këtë dyshime erdhën pasi të dy postuan në rrjetet e tyre sociale në InstaStory, pamje ku dallohej qartë se divani në të cilin ato po qëndronin ishte i njëjti.

Gjithashtu, vihet re se dhe dritarja e shtëpisë ku ata kanë postuar foto është po e njëjta.

Nëse këto detaje janë një rastësi apo jo mbetet për t’u parë dhe konfirmuar nga personazhet, të cilët bënë që të lindin këto dyshíme.

Ky nuk është rasti i parë që publiku ngre dyshimet në lídhje me konkurrentet e këtij programi, pasi para disa ditësh u ngrítën aludíme edhe për ish-konkurrentët e “Për’Puthen”, Andin dhe Melisën, ku dyshímet u ngrítën mbí të njëjtat ngjashmëri objektesh.

Kujtojmë se Ana ka qenë një ndër konkurrentet e para të “Për’Puthen”, por që produksioni u detyrua ta largonte atë nga programi pasi kishte thýer rregullat së bashku me Arjonin.

Ishte ky i fundit që publikoi fotot e tyre në shtrat, të cilat bënë “xhíron e rrjetit”, madje çéshtja ka përfunduar në gjýkatë.

Na mbetet vetëm të présim se çfarë fshíhet pas këtyre dyshímeve në lídhje me Anën dhe Arsimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!