Ballina Magazina Nuk e priste askush! Lediana puth Mevlanin por ky i fundit habit...

Nuk e priste askush! Lediana puth Mevlanin por ky i fundit habit me deklaratën e tij (VIDEO)

Lediana dhuron puthjen e parë dhe shpreh ndjenjat publikisht.

Një puntatë shumë specíale ka qenë sot në emisionin më të shikuar në shqiptari, “Për’Puthen”.

Në studio është diskutuar për atë çfarë ndodhi pas debàtit që ndodhi midis tre protagonistëve, debàt ky që çoi në bràktisjen e emisioni nga Mevlani, Lediana dhe Antonela.

Kjo e fundit deklaroi se do i hapte rrugë Ledianës për tu njohur më tepër me Mevlanin dhe iu uroi atyre shumë lumturi.

Antonela sot nuk ishte e pranishme në emision teksa u aludua se mund të jetë larguar nga Reality Show.

Sot është trànsmetuar dhe pjesë e fundit e takimit mes Ledianës dhe Mevlanit e mbetur nga dita e premte.

Në pjesën e dhënë sot “çifti” u pa shumë i lumtur dhe u duk qartë që te dy ndjenin për njëri-tjetrin.

Gjëja e cili gëzoi jo vetëm konkùrrentët, opinionistin Konomi por dhe publikun ishte puthja që Lediana dhe Mevlani i dhanë njëri tjetrit.

Kjo ishte puthja e parë për çiftin pas disa takimeve dhe shumë ulje-ngrítjeje që ka pasur pëlqimi i tyre.

Lediana më në fund e pranoi që Mevlanin e pëlqen shumë dhe puthja ishte pjesa e pohimit.

Mevlani e shijoi shumëm puthjen e Ledianës dhe ishte shumë i buzëqeshur në studio.

Ai tani ishte më i qetë sepse ka disa javë që ka qenë shumë i lékundur midis dy pëlqimeve që ka pasur për dy konkùrréntet bukuroshe.

Por ajo çfarë i habiti jo pak publikun dhe protàgonistët në studio ishte pikërisht zgjedhja e Ledianës.

Të gjithë menduar se ajo do zgjidhte Mevlanin për takimin tjetër por ajo zgjodhi Julin me motivacioni se të premten pas daljes se saj nga studio ai i kishte qëndruar pranë duke e ndihmuar të kalonte mërzínë.

Edhe Mevlani sqaroi se ai dhe Lediana nuk do dalin me njeri-tjetrin këtë javë për ti lénë kohë vetes të reflektojnë mbí ndjenjat e tyre.  Por si duket puthja mund te quhet një ogur i mirë midis çifti dhe të shpresojmë që ato të dalin të përputhur nga “Për’Puthen”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!