Ballina Magazina Sindi i befason të gjithë, me cilin nga djemtë e 'PërPuthen' është...

Sindi i befason të gjithë, me cilin nga djemtë e ‘PërPuthen’ është dashuruar? (FOTO)

Prej muajsh tashmë Sindi ndodhet në programin ‘Për’Puthen’ për të gjetur dashurinë.

Dhe me sa duket ia ka arritur qëllimit, edhe pse nuk bën të ditur se me kë.

Ajo ka dalë me shumë nga djemtë në takime si me Atdheun, Erlindin, Muratin dhe së fundmi edhe Elvisin, i cili u largua nga Përputhen.Dy dashuritë 'polimerike' të 'Për'Puthen' dhe protagonistët e tyre – Juda.al

Foto e fundit që Sindi ka publikuar në rrjetet sociale tregon se ajo ka vizituar Prizrenin.

“Prizreni, dashuri me shikim të parë. Drynin e mbylla por emrin nuk jua them,” shkruan ajo.

Pra duket se drynin me dikë e ka mbyllur, që është xhest ky i të dashuruarve, megjithatë nuk e dimë me kë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!