Ballina Magazina Pasi Riniani e réfuzoi, Sindi harron Muratin dhe hídhet në krahët e...

Pasi Riniani e réfuzoi, Sindi harron Muratin dhe hídhet në krahët e Atdheut (FOTO)

Javën që lamë pas vajzat e “Për’Puthen” nuk mundën që të zgjidhnin publikisht djemtë me të cilin do të dilnin në takim.

Megjithatë ato i bën zgjedhjet e tyre në prapaskénë dhe njëra që habíti me preferencën e saj ishte Sindi. Ajo kishte zgjedhur që këtë javë të zhvillonte një takim me Rinianin.

Por takimi mes tyre u zhvendos në studio për 4 minuta. Sindi shprehu hapur pëlqimin për Rinianin, duke thënë se i vijnë shumë këndshëm batutat që ai bën.

Mirëpo Riniani nuk pranoi që takimi mes tyre të vazhdonte për 4 minuta të plota, pasi pa u stépur fare tha se nuk ka tërhéqje ndàj Sindit.

Ai i tha Sindit se nuk e shikon dot si partneren e tij të ardhshme dhe se ata të dy mund të jenë thjesht dy miq shumë të mirë. Pas fjalëve të Rinianit takimi u mbyll brenda më pak se 3 minuta.

Sigurisht që kjo bëri bujë, sepse nuk kishte ndodhur më herët në emision, por siç duket Sindi nuk e ka përjetuar kéq réfuzímin e Rinianit.

Duke qenë se kishte shumë që e komentuan këtë moment, Sindi ju është përgjigjur të gjithëve me një video të papritur me Atdheun e duke hedhur kunja.

Ajo shfaqet në video në makinë me Atdheun, teksa ky i fundit shihet duke kënduar. Të dy ata duken mjaft të lumtur me njëri-tjetrin dhe ende nuk dihet se kur mund të jetë bërë kjo video.

“Réfuzimi?! Çfarë?! Unë kam djalin më séksi duke kënduar vetëm për mua”, ka shkruar Sindi përkrah videos me Atdheun.

Më pas atë e ka ripostuar edhe djali nga Kosova, që ka shkruar:

“Nuk kanë thënë kot kapu për rrénje jo për dege. Sindi Loci më e mira”.

Ndërkohë kujtojmë se Atdheu ka lënë përfundimisht emisionin, pasi zbùloi se është puthur me Antonelën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!