Ballina Magazina "E dua dhe pikë!" Melisa spao na paraljmëroi për diçka...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më ndjékësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Së fundmi, Melisa ka shpërndarë me fansat e saj foton e saj në një studio muzikore, ndërsa qëndronte para pianos.

“E dua edhe pikë”, ka shkruar ajo bashkëngjítur fotos të cilën e shoqëron me një emoji që nénkupton “Coming Soon”.

Siç duket, ajo ka parélajmëruar ndjékësit e saj se diçka e re po vjen nga ana e saj.

Kujtojmë se Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjérë nén présion psíkologjík dhe se e ndjénte që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’Puthen”.

“Nuk mbàj dot më”– u shpreh konkùrréntja duke veçuar thashéthémet e shumta si arsyen kryesore për màrrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngàrkesë emocíonale për shkàk të sùlmeve të shumta të konkùrréntëve me njëri-tjetrin, ndàj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Disa ditë më parë, ish-konkùrréntja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realízuar kështu ëndrrën që mbànte në sirtar prej 7 vitesh.

Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez Production, me menaxher Bini Nebihun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...