Ballina Showbiz Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam,...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrierës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.

Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.

“Nuk më ka penguar fakti e të qenurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mùnd të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë. Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Ana ka folur për njohjen e saj me bashkëshortin, jetën e saj si një mami me dy fëmijë gjithashtu gjatë intervistës nuk është lénë pa u prékur dhe màrrëdhénia e saj me Besin.Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, dedikimet surprizë nga ai dhe  Xhensila - Showbiz

Ndër të tjera, ajo ka treguar më shumë detaje rréth jetës së saj private, si dhe nuk ka lénë pa përmendur dhe màrrëdhénien e saj me Besin dhe tregon se është mjàft krenare për vëllain dhe arrítjet e tij.

“Nuk më shqétëson fare, jam shumë krenare dhe dua ta bértas që jam motra e Besit. Sepse bëhet fjalë për një person si Besi, super të suksésshëm, pozitiv i cili ka ecur vetë dhe e ka ndërtuar karrierën e tij vetë që kur ka qenë fëmijë” thotë ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...