Xhensila Seferi nuk ka të ndalur. Ajo është padýshim një nga modelet më të bukura shqiptare.

Modelja séksi ka hédhur një fotografi të re në Instagram, ku edhe pse në dimër, ajo prapë u shfaq në bíkiní, duke na risjellë në mendje verën e nxehtë.

Veçse, kësaj radhe, ajo pòzoi nga një xhakuzi i brendshëm dhe dukej super jòshëse me pamjen e saj.https://www.photojoiner.net/image/fRFCrZxr

Një imazh si ky, nuk ka se si t’i mungojnë komentet nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë modelja e njohur ka sfiduar dëborën në mes të janarit, duke pòzuar me bikini, momente që i rréfen si një adrenalinë më shumë për t’i dhënë inspirim jetës.

Në këtë set forografik bukuroshja ka vënë në pah trupin séksi që ka. Foto si kjo, padyshim që pëlqehet shumë nga ndjékësit e saj dhe jo vétëm.https://www.photojoiner.net/image/4ur5nnaw

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!