Ballina Magazina Xhensila del në bíkini dhe 'çmend' rrjetin (FOTO)

Xhensila del në bíkini dhe ‘çmend’ rrjetin (FOTO)

Xhensila Seferi nuk ka të ndalur. Ajo është padýshim një nga modelet më të bukura shqiptare.

Modelja séksi ka hédhur një fotografi të re në Instagram, ku edhe pse në dimër, ajo prapë u shfaq në bíkiní, duke na risjellë në mendje verën e nxehtë.

Veçse, kësaj radhe, ajo pòzoi nga një xhakuzi i brendshëm dhe dukej super jòshëse me pamjen e saj.https://www.photojoiner.net/image/fRFCrZxr

Një imazh si ky, nuk ka se si t’i mungojnë komentet nga më të ndryshmet.

Pak ditë më parë modelja e njohur ka sfiduar dëborën në mes të janarit, duke pòzuar me bikini, momente që i rréfen si një adrenalinë më shumë për t’i dhënë inspirim jetës.

Në këtë set forografik bukuroshja ka vënë në pah trupin séksi që ka. Foto si kjo, padyshim që pëlqehet shumë nga ndjékësit e saj dhe jo vétëm.https://www.photojoiner.net/image/4ur5nnaw

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!