Mbrëmjen e djeshme, emisionit “Për’Puthen” iu bashkua një konkùrrénte e re.

Vajza, e cila tërhòqi menjéherë vëmendjen për shkak të stilit ekstràvagant quhej Sara Malaj, një 22-vjeçare që jetonte në Athinë.

Shumëkujt, portreti në fjalë mùnd t’i jetë dukur familjar dhe jo më kòt.https://www.photojoiner.net/image/lD56HrZR

Kjo nuk është hera e parë që e shihni vajzën! Ju thotë gjë kënga “Dirty Wine”?

Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes vetë Sarës dhe Don Phenom-it.

Sara Malaj do të ftòhej në 2018-ën në “Zonë e Lirë”, ku do të fliste për shérrin virtual me këngëtaren Baby G, me të cilën shkémbeu disa mesazhe, madje edhe u kércénua nga kjo e fundit.Image result for konkurrente perputhen sara

Asokohe, 22-vjeçarja rrémbeu vëmendjen e portaleve për shkàk të fotografive jòshëse.

Prej ditësh, emisioni “Për’Puthen” ndodhet në qendër të vëmendjes mediatike, për shkàk të skàndalit Beart-Tea dhe lídhjes së stísur mes kësaj të fundit dhe Andi Shehut.https://www.photojoiner.net/image/jaGhFwvM

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!