Ballina Magazina Tha se ishte ndàrë nga e dashura, Riniani i 'PërPuthen' duket se...

Tha se ishte ndàrë nga e dashura, Riniani i ‘PërPuthen’ duket se gënjen! (FOTO)

Prej ditësh, në media qarkulluan fjalë të shumta e akùza të forta për Rinianin e “Për’puthen”.

Sipas llogarive të ndyshme në Instagram, konkùrrenti ishte i martuar me një vajzë ruse dhe madje kishte një fëmijë, ndërsa këtë gjë s’ia kishte treguar emisionit.

Teksa të dielën e shkuar, në “Për’puthen Prime”, pjesëmàrrësi rrézoi akùzat duke thënë se në fakt bëhej fjalë për një ish të tij, një faqe në Instagram, Padorashka tregon se si shtetësja ruse vazhdon ende të mbajë fotografi me Rinianin në rrjetet e saj sociale.

A ka mbaruar vërtet gjithçka, të paktën për vajzën? Ndoshta jo, ndoshta fotografitë kanë mbetur aty, ndoshta.. mbetet për t’u parë!

Riniani deklaroi se ka pasur me të një romancë prej 8 vitesh, por gjithçka mori fund.

Ndërsa vajza e vogël, me të cilën dolën fotografi dhe thuhej se ishte e bija e tij, Riniani u shpreh se është e mikut të tij dhe e ka pagézuar.

“Faleminderit që e hapët këtë temë sepse i kam parë këto akùza dhe nuk kam reàguar as nga akùzat as nga shàrjet. E vërteta është kjo: Ajo është vajza e një mikut tim zviceran, e kam pàgëzuar dhe asaj kreaturës i dhuroj dashurinë time më të madhe. Unë nuk kam fëmijë. Sa i përket martesës, nuk e kam unazës. Nuk e di nëse ndonjë vajzë është martuar me mua pa prezencën time, por nuk kam qenë dhe nuk jam i martuar.

Është thjesht një foto me ish të fejuarën time dhe unaza është një nga shumë dhuratat që i kemi bërë njëri-tjetrit. Kur ka mbaruar raporti, është héqur dhe unaza. Kam bashkëjetuar 8 vjet me këtë vajzën ruse. Ka qenë një histori dashurie shumë e bukur, shumë e fortë. Edhe jemi rritur bashkë sepse në perspektiva të jetës, zgjodhëm në mënyrë shumë demokrate që të ndahemi dhe secili të marrë rrugën e vet”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!