Ballina Showbiz Pas skandalit të madh në 'PërPuthen', Tean fejohet me Beartin?(FOTO)

Pas skandalit të madh në ‘PërPuthen’, Tean fejohet me Beartin?(FOTO)

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, pas skàndalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga emisioni, Tea rréfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lídhje me ish-konkùrréntin nga Kosova, Beart Rexhepin.

Madje, ata nuk fshíhen më nga publiku dhe e kanë “zyrtarizuar” në njëfarë mënyre lídhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndàrë herë pas here momente së bashku.

Tea është bërë tashmë “nuse Kosove” dhe kalon më shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij.

Në rrjete sociale nuk mùngojnë dedíkimet e Beartit për partneren e tij, e cila së fundmi ka ndryshuar edhe ‘look’ duke u kthyer në kokë-kuqe.

Për më tepër, ndjékësit kanë nisur të dyshòjnë për faktin që Tea dhe Bearti mùnd të jenë fejuar.

Tea jo vetëm që po jeton tashmë me partnerin, por mban edhe një unazë në gishtin e saj të dorës së majtë, e cila duket si një unazë fejese.

Ata vetë ende s’kanë reàguar lídhur me këtë lajm…

Çifti ka realízuar një set fotografik profesional, që me siguri do ta ndajnë shumë shpejt në rrjete sociale.

Bearti ka zbùluar pak nga prapaskénat e këtij seti fotografik në llogarinë e tij në Instagram, teksa shkruan krahas videos një dedíkim për Tean:

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua’”- shkruan ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!