Ballina Magazina Skandali PërPuthen/ Tea zhgénjehet nga Andi: Nuk e prísja nga ai që...

Skandali PërPuthen/ Tea zhgénjehet nga Andi: Nuk e prísja nga ai që…

Pas skàndalit të madh dhe bùjës që shkàktoi dalja në shesh e lídhjes së Teas me Beartin, shumë ju lindën pyetje në kokë për këtë histori mashtrími.

Disa prej këtyre pyetjeve, Tea iu është përgjigjur përmes një videoje në Youtube, pasi iu rikthýe edhe llogaria e saj në Instagram.

Tea ka treguar se ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për të, për shkàk të gjithë oféndímeve dhe màllkímeve që ka màrrë.

“Këto ditët e fundit nuk kanë qenë aq të lehta, sepse të kthéhet një shqiptari e térë kundér të të shajë të të ofendojë të të urojë vdekjen nuk është aq e lehtë sado person i fort të jesh është e vështirë të kapérdihet, por ja që kaloi. Thonë që çudia më e madhe 3 ditë zgjat, por kjo e imja zgjati më shumë. E réndësishme është që kam pasur mbéshtetje nga njerëzit e mi të afërt dhe kam kaluar gjëra më të vështíra se kjo dhe mbetet në të shkuarën dhe ne ecim përpara”, shprehet Tea.

Ajo ka treguar se nuk doli që në fillim me Beartin nga emisioni, sepse kur ai u largua mes tyre nuk kishte lindur ende asgjë. Ndërkohë dikush e ka pyetur përse nuk u largua nga programi, siç bëri edhe Fjorela pasi gjeti dashurinë jashtë.

“Fjorela ka ndenjur shumë e héshtur në program ditët e fundit, por për shkàk të kontratës ju kërkua që të rrinte ca më tepër. Nejse punë për njerëzit”, thotë Tea.

Me pas ajo ka treguar se është ndjàrë shumë e zhgànjyer nga intervista që Andi Shehi dha në “Roped With Olsi”.

Andi nuk u shpreh në emision me bindje të plotë se produksioni apo qoftë ai vetë ishte në dijeni të gjithë kësaj historie, ndërkohë që në reàgimin e tij të parë tha gjë tjetër.

“E zhgénjyer. U zhgénjeva nga ajo intervistë, sepse Andi bëri sikur ishte i lénduar dhe nuk ka qenë në dijeni të kësaj situate. Kur në fakt ka qenë në dijeni të kësaj situate që nga fillimi”, thotë Tea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!