Ballina Magazina Me fustan transparent, Tayna i vë flàkën rrjetit me videon fundit!

Me fustan transparent, Tayna i vë flàkën rrjetit me videon fundit!

Reperja e dashur për publikun, Tayna, ka ardhur mjaft pròvòkuese me pòzën e fundit të postuar në “Instagram”.

Ajo ka ndàrë me 1.5 milionë ndjékësit e saj një video, ku shféqet e veshur me një fustan transparent, ku në pah nxjérr linjat e përsosura.

Të tilla pòza u pëlqyen në masë të madhe nga fansat, të cilët nuk i kursyen pëlqimet e as komentet.https://www.photojoiner.net/image/gQKiNHPl

Përbri videos së publikuar, reperja shkroi: “shumë shpejt”, duke lénë të nénkuptohet se një projekt i rimùnd të publikohet së shpejti.

Ajo duket se ka ndërrùar ngjyrën e flokëve nga bionde në kafe dhe duket mjàft tërhéqëse në videon e publikuar.

Kujtojmë se projekti më i fundit i Taynës është kënga me titullin “Magdalena”, të cilën e ka në bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun, Flori Mumajesi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!