Ndàrja e Teas me Andin ka “trondítur” rrjetin dhe ka revòltuar shqiptarët, të cilët janë ndjérë të màshtrùar nga personazhet dhe emisioni “Për’Puthen”.

Tean e ‘bòjkòtuan’ në rrjete sociale duke i bërë unfollow e komente nga më të ndryshmet, teksa shpreheshin se ajo kishte màshtrùar një Shqipëri të tërë.

Madje, ish-opinionisti i “Për’Puthen”, Meridian Ramçe, u shpreh se vetëm dy ngjàrje të mëdha në vendin tonë i kishin pikéllùar kaq shumë shqiptarët, vdékja e “Sadnës” dhe ndàrja e Teas me Andin.

Pikërisht këtë lajm të deklaratës së tij e ka publikuar edhe vetë aktorja indiane Sara Khan, e njohur nga të gjithë me rolin e “Sadnës”.

“Faleminderit Shqipëri për të gjithë dashurinë”-ka shkruar Sadna në një tjetër postim.

“Aq shumë e keni përmend Sadnën sa i keni dalë dhe në ëndërr, u detyrua t’ju falenderojë publikisht”-ka shkruar me humor menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

Nëpërmjet një videoje në Youtube, Tea ka treguar se ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për të, për shkàk të gjithë oféndímeve dhe màllkimeve që ka marrë.

Me pas ajo ka treguar se është ndjérë shumë e zhgénjyer nga intervista që Andi Shehi dha në “Roped With Olsi”.

Andi nuk u shpreh në emision me bindje të plotë se produksioni apo qoftë ai vetë ishte në dijeni të gjithë kësaj historie, ndërkohë që në reàgimin e tij të parë tha gjë tjetër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!