Ballina Showbiz Saimiri dhe Meri të lumtur krah njëri-tjetrit, kanë një mesazh për të...

Saimiri dhe Meri të lumtur krah njëri-tjetrit, kanë një mesazh për të gjitha kritikuesit

Programi i dashurisë, “Love Story”, i transmetuar në TV Klan, u finalizua mbrëmjen e djeshme, ku protagonisti i këtij formati, Saimiri bëri zgjedhjen e tij për Merin, si partneren e tij të ardhshme.

Saimiri e falenderoi Genardën publikisht për të gjithë momentet që kanë kaluar së bashku. Ai ndër të tjera i tha se nuk ka ndjenja për të dhe ato nuk mund t’i komandojë dot.

Genarda u duk e prekur nga vendimi i Saimirit dhe i uroj atij një rrugëtim të mbarë më Merin. Kush është Saimiri, protagonist i “Love Story” që ka vendosur të gjejë  dashurinë e jetës live - Tv Klan

Ndërsa para se të surprízonte Merin me këtë vendim, Saimiri u shpreh për publikun se për të ka pasur më shumë se një pëlqim, që nga dita e parë që e ka parë, gjë që ai e ka shprehur dhe më parë.

Ndërkohë që në rrjet po qarkullojnë hípoteza të ndryshme që vënë në dyshim dashurinë që ato kanë, Saimiri së fundmi ka publikuar një video me Merin dhe pas përfundimit të këtij programi.Nuk e mendoja kështu", Meri flet pasi Saimiri e zgjodhi për partnere (FOTO  LAJM) - Albeu.com

Ai ka publikuar një video të shkëputur nga takimi romantik në Romë që zhvilloi për mbrëmjen e djeshme, të cilin e shoqëron në sfond me këngën “Grande Amore”.

Së fundmi ai postoi foto me Merin, ku krahas së cilës shkruan:

“Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe mesazhet e pafundme, në këtë rrugëtim të “Love Story”! Jam mirënjohës për vëmendjen tuaj dhe ju uroj vetëm të mira.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!