Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reàgimin e reperit Stresi.

Së pari, çfarë tha Lati?

Teksa po realízonte lojën me emoji, një intervistë ku Roza komentonte disa figura publike, në fund erdhi radha e dyshes Streisi-Keisi.Image result for roza lati rudina emoji

Ndërkohë që për Stresin shfaqi emoji-n e zemrës duke shtuar se “për atë kam këtë zemrën, sepse është djalë shumë i mirë dhe korrekt”, për Keisin zgjodhi emojin e jashtëqítjes.

“Për këtë vajzën ka ngélur kjo, për reàgimin e saj ékstrem kot palídhje që pati për skéçin që patëm me Stresin. Disa njerëz ca gjëra i bëjnë për vëmendje, famë”.

Përmes një postimi në InstaStory, Stresi ka reàguar mbrëmjen e sotme duke shkruar:

“Roza si do të ndiheshe nëse të oféndoj nënën ty, s’mundem të të oféndoj të dashurin, cilin i bíe të oféndoj dy tre emra, Keisit nuk i vijnë as tek thembra vajza si ty”- shkroi ai.

Keisi nuk e príti aspak mirë një skéç të realízuar nga Roza Lati dhe Stresi për arréstimin e reperit dhe bùrgosjen e tij për pjesëmàrrje në grùpet krímínale dhe àrmëmbàjtje rréth një vit më parë.

“Si ta bëjmë mizën balenë”, titullohej skeçi në të cilin reperi dhe moderatorja inskénuan momentin e tij të arréstimit.

Roza bëri rolin e një fanseje që i ishte fùtur në dhomën e hotelit Stresit, ndërkohë që ky nuk e kishte idenë se kush ishte. Më pas erdhi polícia dhe arréstoi reperin, ndërkohë që Roza bërtiti “jam shtatzënë, më pérdhùnoi”.

Kjo skénë nuk i pëlqeu aspak Keisit, e cila reégoi pas emisionit me një status ku shprehej se nuk duhet të tàllesh ose të bësh humor me vùajtjet e të tjerëve.

Keisi u shpreh se Roza nuk duhej të prékte jetën e saj private dhe se nuk i shkonte aspak ky humor një prezantueseje emisioni.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!