Ballina Magazina Roza Lati i talli partneren, shpérthen Stresi: Asaj nuk i vjen as...

Roza Lati i talli partneren, shpérthen Stresi: Asaj nuk i vjen as tek…(FOTO)

Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reàgimin e reperit Stresi.

Së pari, çfarë tha Lati?

Teksa po realízonte lojën me emoji, një intervistë ku Roza komentonte disa figura publike, në fund erdhi radha e dyshes Streisi-Keisi.Image result for roza lati rudina emoji

Ndërkohë që për Stresin shfaqi emoji-n e zemrës duke shtuar se “për atë kam këtë zemrën, sepse është djalë shumë i mirë dhe korrekt”, për Keisin zgjodhi emojin e jashtëqítjes.

“Për këtë vajzën ka ngélur kjo, për reàgimin e saj ékstrem kot palídhje që pati për skéçin që patëm me Stresin. Disa njerëz ca gjëra i bëjnë për vëmendje, famë”.

Përmes një postimi në InstaStory, Stresi ka reàguar mbrëmjen e sotme duke shkruar:

“Roza si do të ndiheshe nëse të oféndoj nënën ty, s’mundem të të oféndoj të dashurin, cilin i bíe të oféndoj dy tre emra, Keisit nuk i vijnë as tek thembra vajza si ty”- shkroi ai.

Keisi nuk e príti aspak mirë një skéç të realízuar nga Roza Lati dhe Stresi për arréstimin e reperit dhe bùrgosjen e tij për pjesëmàrrje në grùpet krímínale dhe àrmëmbàjtje rréth një vit më parë.

“Si ta bëjmë mizën balenë”, titullohej skeçi në të cilin reperi dhe moderatorja inskénuan momentin e tij të arréstimit.

Roza bëri rolin e një fanseje që i ishte fùtur në dhomën e hotelit Stresit, ndërkohë që ky nuk e kishte idenë se kush ishte. Më pas erdhi polícia dhe arréstoi reperin, ndërkohë që Roza bërtiti “jam shtatzënë, më pérdhùnoi”.

Kjo skénë nuk i pëlqeu aspak Keisit, e cila reégoi pas emisionit me një status ku shprehej se nuk duhet të tàllesh ose të bësh humor me vùajtjet e të tjerëve.

Keisi u shpreh se Roza nuk duhej të prékte jetën e saj private dhe se nuk i shkonte aspak ky humor një prezantueseje emisioni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!