Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Për’Puthen Prime”, konkurrentja Melisa Lleshi kërkoi në studio largimin e saj nga emisioni.

Të premten, ajo preferoi të mos zgjidhte asnjë djalë për takimin e javës, duke u shprehur se të dielën do të shprehte një vendim.

“Nuk mbaj dot më”- u shpreh konkurrentja duke veçuar thashethemet e shumta si arsyen kryesore për marrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngàrkesë emocíonale për shkak të sùlmeve të shumta të konkùrrentëve me njëri-tjetrin, ndàj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Ajo u shpreh se nuk e shihte asnjërin prej meshkujve konkùrrentë si partnerin e ardhshëm të jetës, ndërkohë që të gjithë e respektuan vendimin e saj dhe i uruan suksese në vazhdim.

Ana Kauri është një prej konkùrrenteve në emision, e cila ka pasur debate të shpeshta me Melisën. Shumë herë vajzat kanë vendosur të mos flasin më me njëra-tjetrën, por duket se inati ka kaluar shpejt.Image result for ana kauri melisa

Pas largimit të Melisës, Ana i ka shkruar asaj një mesazh publik në Instagram.

“Pavarësisht çdo debàti që kemi patur bashkë, të uroj më të mirat dhe të përmbushësh objektivat që i ke caktuar vetes.”- janë fjalët e saj.

Melisa vendos të largohet në një moment delíkat, kur prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lidhje së bashku.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!