Ballina Magazina Përfundon “Love Story”! Njihuni me vajzën që i 'rrëmbeu' zemrën Saimirit (FOTO)

Përfundon “Love Story”! Njihuni me vajzën që i ‘rrëmbeu’ zemrën Saimirit (FOTO)

Saimiri dhe Meri janë çifti më i ri i ekranit. “Princi modern” zgjodhi modelen për ta pasur si partneren e tij të ardhshme.

E para që u njoh me vendimin e Saimirit ishte Generda. Saimiri e falënderoi atë për gjithë momentet e bukura dhe u shpreh se ai nuk ka ndjénja ndàj saj dhe se nuk mùndet t’i komandoj ato. Generda u prek dhe i uroi Saimirit rrugëtim të mbarë me Merin.

Ndërsa para se të surprízonte Merin me vendimin, Saimiri théksoi dhe njëherë se për të ka pasur më shumë se një pëlqim, që nga dita e parë që e ka parë.

“Kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje që ditën e parë. Kemi pasur takimet më të bukura bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre byrek dhe takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.

Megjithatë kam pasur momente që kam menduar se ndoshta ne të dy kemi kërkesa të ndryshme nga jeta. Ti do të vazhdosh modelingun, unë dua një familje, ti do jetesën në Shqipëri, ndërsa unë në Gjermani.

Ti pyet veten pse ti them gjithë këto? Dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime”, u shpreh Saimiri.

Meri u emocíonua shumë nga fjalët dhe më pas të dy shkémbyen puthje e përqafime me njëri-tjetrin.

Dyshja tashmë do të jenë çifti më i ri në showbiz, që gjithë historinë e dashurisë së tyre e përjetuan në ekran para syve të mijëra ndjékësve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!