Ballina Magazina Pasi Saimiri e largoi nga 'Love Story', Enxhëll vesh fustanin e bardhë...

Pasi Saimiri e largoi nga ‘Love Story’, Enxhëll vesh fustanin e bardhë (FOTO)

Një ndër vajzat më të preferuara të publikuat gjatë kohës që ishte protagoniste e formatit të dashurisë “Love Story” në Tv Klan, ishte Enxhëll.

Para pak kohësh, ajo vendosi që të làrgohej nga programi. Siç duket, ajo u péndua për këtë veprim të saj, pasi kërkoi rikthimin në spéktakël.

Nga ana tjetër, Saimiri nuk ishte dakort që ajo të rikthéhej dhe tha që kjo nuk do të ishte gjëja e duhur pasi ishte larguar nga spéktakli, duke bërë që Enxhëll të hùmbiste njëherë e mirë mùndësinë përt’i fituar zemrën atij.Deklaroi se do të largohej nga "Love Story" nëse rikthehej Enxhëll, Meri  pendohet për fjalët e saj! - iconstyle.al

Nga ana tjetër, fituesja e zemrës së Samirit, Meri, asokohe bëri një deklàratë të fòrte ku tha se do të làrgohej nga spàktakli nëse Saimiri pranon rikthimin e Enxhëllit.

Kjo mùnd të ketë qenë një ndër arsyet pse Saimiri mori atë vendim.

Pavàrësisht kësaj, Enxhëll ka fitur mijëra fansa dhe është mjàft aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë komunikon virtualisht me ndjékësit e saj.

Ajo, së fundmi ka tërhéqur vëmendjen teksa shihet veshur me një fustan nusërie.

Fotoja është realizuar në qytetin e Gjirokastrës dhe në postimin e Enxhëll la marrë komente mjaft pozitive, mirëpo të shumtë kanë qenë ata që kanë dashur të dijnë arsyen pse ajo është bërë nuse.

Mos vallë ka gjetur dashurinë e jetës apo është thjesht një set fotografik? Kjo mbetet për t’u parë…U largua nga programi 'Love Story', por Enxhëll v - Syri | Lajmi i fundit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!