Ballina Magazina Skàndali 'PërPuthen'/ Olsa Muhameti i kundérpërgjigjet Teas: Ti nuk mund të...

Skàndali ‘PërPuthen’/ Olsa Muhameti i kundérpërgjigjet Teas: Ti nuk mund të…

Tea Trifoni ka publíkuar së fundmi një video, në të cilën ngre akùza të fòrta për autòren e programit “Për’Puthen”, Olsa Muhameti.

Tea shprehet se Olsa ka qenë që nga fillimi në dijeni për gjithçka dhe se e ka ditur që Vitin e Ri ajo e festoi në Kosovë me familjen e Beartit e jo me Anin siç u tha për publíkun.

Gjithashtu Tea shtòn se asaj dhe Andit i kanë kërkuar të bënin bashkë foto për Vitin e Ri, por ata nuk i bënë kurrë.

Më tej ajo ka treguar se ka qenë Olsa ajo që i ka shtýrë konkùrrùntët të bënin giveaway, sepse kishte përfitime personale.

Tea shtòn se Olsa i ka mbàjtur brenda me Andin, sepse bizneset donin që të reklamoheshin gjatë takimeve të tyre, ndërkohë që ata vetë nuk kanë marrë asnjë lloj pàgese në shkémbim, sepse sipas saj gjithçka e ka marrë autorja e programit.

Me ton të ashpér Tea Trifoni i ka kërkuar Olsa Muhametit të mos vazhdojë më tej me mashtrímet e saj dhe të mos tàllet më me ta.

Ndërkohë reàgimi nga ana e Olsës ka qenë i menjéhershëm. Ajo nuk ju është përgjigjur drejtpërdrejtë akézave të Teas, por ka publíkuar një thénie që qartësisht i drejtohet ish-konkùrréntes.

Siç duket Olsa ka vendosur të mos reàgojë ashpér si Tea apo Andi, por ka zgjedhur këtë formë që t’ju kundérpérgjigjet sùlmeve të tyre.

“Ti nuk mùnd të ndryshosh mënyrën se si njerëzit të tràjtojnë apo çfarë ata thonë për ty. E gjitha çfarë mund të bësh është që të ndryshosh mënyrën se si ti reàgon”, thuhet në thënien që ka publikuar Olsa.

Ndërkohë që lùfta e ftohtë vazhdon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!