Është përfolur shumë kohët e fundit për shkëpùtjen e màrrëdhénies së dashurisë mes Jonida Maliqit dhe aktorit i humorit, Romeo Veshaj.

Këtë gjë e konfirmoi vetë Jonida Maliqi, e cila deklaroi se këtë Shën Valentin është single duke lénë të kuptohet se lídhja e tyre ka marrë fund.

Po ashtu, është mësuar dje se aktori i humorit ka nisur një romancë me bukuroshen shqiptare, ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi.Image result for romeo peleshi

Dje dyshja ndanë në Instastory foto nga i njëjti vend. Për më tepër, Aleksia publikoi në rrjetet sociale foto në makinë dhe mashkulli pranë saj u spíkat si Romeo. Ndërkohë asnjëri nga të dy nuk e ka konfirmuar akoma lídhjen e re.

Sipas burimeve të sigurara nga Prive, Romeo dhe Jonida bëjnë 5 muaj që janë ndàrë, ekzàktësisht në nëntor të vitit 2020.

“Pas disa periudhave shkëpùtjesh dhe bashkimesh, përfundimisht çifti i kanë dhénë fùnd lídhjes së tyre në Nëntor të 2020-tës”.

Prive thekson se kjo ndàrje ka qenë paqëësore, aq sa Jonida dhe Romeo shkémbejnë përshëndetje në rrugë.

“Ndarja ka qenë paqësore, aq sa Jonida dhe Romeo kur rastisen në rrugë shkémbejnë një përshëndetje, ndërsa për miqësi të mbetur, nuk bëhet fjalë. Besohet se arsyeja është një ezaurim i historisë që nuk mùnd të shtýhej më tej si e tillë”, është thënë në Prive.

Dyshja mesa duket i kanë ndàrë rrugët në qetësi, teksa kanë larguar thuajse çdo postim të përbàshkët në rrjetet sociale.Image result for romeo jonida

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!