Ballina Magazina Nuk e paskemi ditur! Ja që kur Romeo dhe Jonida nuk janë...

Nuk e paskemi ditur! Ja që kur Romeo dhe Jonida nuk janë më bashkë

Është përfolur shumë kohët e fundit për shkëpùtjen e màrrëdhénies së dashurisë mes Jonida Maliqit dhe aktorit i humorit, Romeo Veshaj.

Këtë gjë e konfirmoi vetë Jonida Maliqi, e cila deklaroi se këtë Shën Valentin është single duke lénë të kuptohet se lídhja e tyre ka marrë fund.

Po ashtu, është mësuar dje se aktori i humorit ka nisur një romancë me bukuroshen shqiptare, ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi.Image result for romeo peleshi

Dje dyshja ndanë në Instastory foto nga i njëjti vend. Për më tepër, Aleksia publikoi në rrjetet sociale foto në makinë dhe mashkulli pranë saj u spíkat si Romeo. Ndërkohë asnjëri nga të dy nuk e ka konfirmuar akoma lídhjen e re.

Sipas burimeve të sigurara nga Prive, Romeo dhe Jonida bëjnë 5 muaj që janë ndàrë, ekzàktësisht në nëntor të vitit 2020.

“Pas disa periudhave shkëpùtjesh dhe bashkimesh, përfundimisht çifti i kanë dhénë fùnd lídhjes së tyre në Nëntor të 2020-tës”.

Prive thekson se kjo ndàrje ka qenë paqëësore, aq sa Jonida dhe Romeo shkémbejnë përshëndetje në rrugë.

“Ndarja ka qenë paqësore, aq sa Jonida dhe Romeo kur rastisen në rrugë shkémbejnë një përshëndetje, ndërsa për miqësi të mbetur, nuk bëhet fjalë. Besohet se arsyeja është një ezaurim i historisë që nuk mùnd të shtýhej më tej si e tillë”, është thënë në Prive.

Dyshja mesa duket i kanë ndàrë rrugët në qetësi, teksa kanë larguar thuajse çdo postim të përbàshkët në rrjetet sociale.Image result for romeo jonida

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!