Ballina Magazina Modelja italiane i publikoi pamje intíme sëbashku, ja e vërteta

Modelja italiane i publikoi pamje intíme sëbashku, ja e vërteta

Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte:

Robert Berisha nis një lídhje të re. E gjithë kjo nisi pasi Roberti publíkoi një video me modelen séksi italiuane, Maria Bove.

Ata të dy shfàqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe më pas modelja i vùri vulën dyshimeve për një lídhje pasi postoi në rrjete sociale një video duke shkémbyer puthje në buzë me këngëtarin.

Më vonë modelja publíkoi dhe video të tjera, që na bënë të besonim se ata kishin nisur një lídhje të vërtetë me njëri-tjetrin.

Në njërën nga videot Roberti shihej duke i fërkuar asaj këmbët, ndërsa në një tjetër shfaqeshin afër nëjri-tjetrit teksa këngëtari bënte shprehje të ndryshme në fytyrë.

Mirëpo duket se kjo màrrëdhénie mes dyshes nuk do të zgjasë shumë, sepse mes tyre nuk ka asgjë serioze.

“Prive” ka mësuar se ata thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrt dhe se Roberti vazhdon të jetë beqar.

Megjithatë duket se shoqërimet dhe flirtet me vajza seksi për të nuk do të mungojnë kurrë.

Kujtojmë se për raportin e Robertit me Marian nuk mungoi as reagimi nga ish e dashura e këngëtarit, Jessica Kadiu.

Kjo e fundit u shpreh se është shumë e lumtur me jetën e saj dhe i vjen mirë që tashmë e ka kuptuar se kush e do me të vërtetë dhe kush për interesa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!