Ballina Magazina Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth (VIDEO)

Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme u transmetua puntata e radhës në emisionin “Për’Puthen” dhe sipas rregullave të reja, vajzat duhet të japin çdo të premte emrin e djalit me të cilin duan të dalin në takim gjatë javës.

Teksa të gjitha vajzat bënë zgjedhjet e tyre, ishte radha e letrës së Sarës për t’u hapur.

Ajo kishte shkruar në letër emrin e Mevlanit, mirëpo veprimi i këtij të fundit i habiti të gjithë.

Mevlani u shpreh se e refuzon takimin e Sarës, fill pas takimit të saj me Atdheun dhe puthjes së famshme mes tyre.

“E refuzoj. E falënderoj për takimin dhe e réfuzoj jo për puthjen, sepse nuk e paragjýkoj për takimin, por meqë tha kam nisur të më kríset zemra dhe thashë ta shikoj ndoshta për më vonë, nëse bëhet diçka. Do ta shikoj.”- u shpreh ai.Image result for sara perputhen mevlan

Gjithashtu, Sara u shpreh se mirëkuptonte Mevlanin dhe e respektonte për vendimin e tij, duke i lénë rrugët e hapura për një takim në të ardhmen.

Pasi Mevlani réfùzoi takimin, Antonela u çùa menjëherë dhe i dhùroi një puthje në faqe Mevlanit, si vlerësim për veprimin e tij duke qenë se ata kanë pasur takime së bashku.

Ky moment solli reàgime e të qeshura në studio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!