Ballina Magazina Mevlani në takim super romantik me Ledjanën por Antonela nuk rri dot...

Mevlani në takim super romantik me Ledjanën por Antonela nuk rri dot pa e ngàcmuar (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Për’Puthen” po trànsmetohet takimi i tretë i Ledjanës dhe Mevlanit, takim i cili ka qenë shumë më i ngrohtë se të tjerët.

Duket se Ledjanës i ka munguar konkùrrenti gjatë ditëve që u largua në Gjermani, ndaj u tregua më e afërt me të në takim.

Gjatë bisedës së tyre, Ledjana shfaqi hapur xhélozinë për Mevlanin, ndërsa më pas u surprizua nga ky i fundit me një surprizë që e la pa fjalë.

Ai i kishte përgatitur një darkë shumë romantike me qirinj, trëndafila, buqetë të madhe me lule dhe një letër dedíkim, duke i kërkuar Ledjanës që ta hapte në emision.

Kjo surprizë e la pa fjalë Ledjanën, e cila e përqafoi dhe e puthi në faqe konkùrréntin, duke i shprehur më shumë ndjénjat e saj dhe pëlqimin për Mevlanin.

Megjithatë, ajo nuk e mbajti fjalën duke e hapur në shtëpi dedíkimin nga Mevlani, për këtë arsye nuk e kishte sjellë në studio. Madje, ajo tregoi se preferonte ta mbànte për vete dhe të mos ia tregonte askujt në studio.

Në studio, Ledjana pranoi më në fund që e ka xhan Mevlanin, deklaratë që u prít me duartròkitje në studio.

Mevlani tashmë e ka shprehur hapur se është midis Antonelës dhe Ledianës dhe po pret edhe pak që të vendosë për njërën.

Ndërkohë sot u diskutua takimi super romantik që pati me Ledianën, por sigurisht që Antonela tregoi se ajo nuk mund të rrinte jashtë loje.

Antonela ‘e ngàcmon’ Mevlanin duke i thënë se duket shumë i mirë dhe ka dalë si pëllumb. Ndërsa Mevlani e falenderon me gjysmë zeri.

Ndërkohë që pas kësaj Antonela çohet dhe shkon ta përqafojë, ndërsa Lediana ‘e kalon’ situatën me një buzëqeshje ‘të ngrirë’.

Pasi e ‘gjuajti’ në studio, duke i thënë “je bërë si pëllumb”, Mevlani në fund vendosi ta ftonte për kërcim.

Por pikërisht sapo nisi kërcimi i tyre, Lediana mori karrigen dhe u kthye me kurriz nga ata, ndërkohë që Mevlani edhe pse kërcente me Antonelën, e prekte Ledianën nga flokët.

Një treshe lëmsh…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!