Ballina Magazina Ish-opinionisti i 'PërPuthen' nxjèrr shifrën marramendese që pàguhen konkùrrèntët

Ish-opinionisti i ‘PërPuthen’ nxjèrr shifrën marramendese që pàguhen konkùrrèntët

Ish-opinionisti i emisionit “Për’Puthen” ka hèdhur herë pas here pas làrgimit të tij thùmba për konkùrrèntët dhe ngjàrjet e bujshme që kanë ndodhur këto ditë.

Meridiani ka shprehur mendimin e tij që gjithçka ka qenë një lojë për përfitime personale, teksa tregon edhe shìfrat me të cilat pàguhen konkùrrèntët e emisionit.

“Sipas tyre, kontrata që kishin firmosur ishte e frìkshme dhe i bënë që të dilnin çifit.ipiccy_image-22.jpg (1571×1226)

Por në fakt në kontratë nuk ka asnjë gjë që kanë thënë ata të dy. Kam marrë ofèndime të shumta në “Instagram” pasi e quajta Tean si hìthër, si e urtë, por që në të vërtetë dolën prìtshmëritë e mia.

Çdo gjë është e kurdìsur nga Tea dhe Andi për të màrrë vëmendje. Video e Teas është e hedhur në “Youtube”, për të marrë klikime. E kishte nisur pa kërkuar falje. Tani është shikueshmëria më e madhe, njerëzit janë shumë kurìoz të dinë si është e vërteta”, tha Meridian Ramçaj.

Opinionisti zbùlon se ata màrrin shuma màrramendëse nga reklamat që bizneset u ofrojnë.

“Màrrin 300-400 euro për një story, 600 euro për një postim, vàret nga postimi. Gjithashtu marrin 10 mijë euro për një giveaway”, tha Ramçaj.

Ai veçoi Tean, duke treguar se ajo fiton 15 mijë euro dhe u shpreh se ish-konkùrrèntja e bën gjithçka për vëmendje dhe para.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!