Ballina Magazina Love Story/ Meri ka diçka për ti thënë publikisht Saimirt pasi e...

Love Story/ Meri ka diçka për ti thënë publikisht Saimirt pasi e zgjodhi si partnere

Programi i dashurisë, “Love Story”, i trànsmetuar në TV Klan, u finalizua mbrëmjen e hënë, ku protàgonisti i këtij formati, Saimiri bëri zgjedhjen e tij për Merin, si partneren e tij të ardhshme.

Saimiri e falenderoi Genardën publikisht për të gjithë momentet që kanë kaluar së bashku.

Ai ndér të tjera i tha se nuk ka ndjénja për të dhe ato nuk mùnd t’i kòmandòjë dòt.

Genarda u duk e prékur nga vendimi i Saimirit dhe i uroj atij një rrugëtim të mbàrë më Merin.

Ndërsa para se të surprízonte Merin me këtë vendim, Saimiri u shpreh për publíkun se për të ka pasur më shumë se një pëlqim, që nga dita e parë që e ka parë, gjë që ai e ka shprehur dhe më parë.

Ndërkohë që në  rrjet po qarkùllojnë hípotéza të ndryshme që vënë në dyshím dashurinë që ato kanë, Saimiri së fundmi ka publíkuar një video me Merin dhe pas përfundimit të këtij programi.

Ai ka publikuar një video të shkëpùtur nga takimi romantik në Romë që zhvilloi për mbrëmjen e djeshme, të cilin e shoqëron në sfond me këngën “Grande Amore”.

Së fundmi ai postoi foto me Merin, ku krahas së cilës shkruan:

“Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe mesazhet e pafundme, në këtë rrugëtim të “Love Story”! Jam mirënjohës për vëmendjen tuaj dhe ju uroj vetëm të mira.”

Pas Saimirit, e kishte radhën Meri t’i bënte një dedíkim dashurie partnerit. Në llogarinë e saj në Instagram, Meri ka publíkuar një foto me Saimirin, ndërsa krahas saj shkruan:

“Kur nisa kete rrugetim te njohjes me ty ne Love Story, nuk e mendoja se perfundimi do ishim une dhe ti! Mbase ishte e destinuar te njiheshim ne kete menyre dhe ndoshta fati ka rezervuar dicka te bukur per ne te dy! Ende me duket sikur jam ne enderr! Mendoj qe eshte nje nder gjerat me te bukura qe ndjenjat tona u bashkuan ne kete menyre ❤️”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!