Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”.

Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjerë nén présion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’puthen”.

“Nuk mbàj dot më”- u shpreh konkurrentja duke veçuar thashethemet e shumta si arsyen kryesore për marrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngarkesë emocionale për shkak të sulmeve të shumta të konkurrentëve me njëri-tjetrin, ndaj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Ajo u largua në një moment delikat, kur prej ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lidhje së bashku.

Papritur, Melisa bëri edhe ndryshime në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo i ka bërë unfollow të gjithë personat që ndíqte, përfshírë ata të “Për’Puthen” dhe ka héqur çdo foto që kishte.

Gjithashtu, Melisa la vetëm një post i cili shkruan “Po vjen së shpejti”, pa dhénë asnjë detaj.

Të gjithë janë bërë kuríozë të mësojnë ç’po gatuan tashmë Melisa pas largimit dhe prítja s’ka zgjatur më shumë!

Ajo i ëshë futur muzikës dhe e ka gati këngën e parë, e cila do të titullohet “U kry”.

Nuk e dimë kur do të publikohet, por Melisa na ka treguar një pjesë të videoklipit dhe duket zjàrr! Shikojeni vetë për më tepër!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!