Ballina Magazina 1 milion klikime për 24 orë në këngën e re! Melisa e...

1 milion klikime për 24 orë në këngën e re! Melisa e ‘PërPuthen’ i del “zogu” ne klip (FOTO)

Ish-konkùrréntja e emisionit “Për’Puthen”, Melisa gjatë ditës së djeshme publikoi projektin e parë muzikor.

Melisa, një nga konkùrrùntet më të përfolura të këtij show televiziv, sapo është pròmovuar si këngëtare, duke sjell para publikut këngën me titull “U kry”.

Kënga “U kry”, është prítur si mos më mirë në publik. Këtë projekt te cilin bukuroshja u shpreh se kishte 7 vite qe e priste kete moment.https://www.photojoiner.net/image/AHXDf2bv

Përgjatë 24 orëve kënga në fjalë ka màrrë mbí 1 milion klikime, sukses ky i paparë për Melisen.

“1 milion në 24 orë “U kry”, Falemnderit për punën e palòdhur”, ka shkruar ajo mes tjerash krahas fotografisë.

Në këtë videoklip, Melisa duket tejet e bukur por edhe shumë pròvòkuese.

Programi “PërpPuthen” u bë tràmpolinë suksesi për shumë të rinjë që morrën pjesë aty.

Që nga hyrja në program, konkùrrùnteve u është rritur në mënyrë të jàshtëzàkonshme numri i ndjékësve në rrjete sociale.

Në këtë projekt muzikor, vajza nga Shqipëria shfaq edhe aftësinë e saj për të vallëzuar, ndërkohë që gjatë lëvizjeve të vallëzimit, bukuroshes i janë ékspòzuar edhe pjesët intíme.https://www.photojoiner.net/image/VyJrHpFy

Pati shume krítika dhe komplímenta për kengen, por ideja e shkrimit nuk është këtu. Melisa shfàqej ne klip duke kërcyer se bashku me dy balerina.

Hídhu këtej hídhu andej doli zbùluar. “Zogu” i Melises doli sheshit! Ndonëse nuk dihet nëse kjo ka qene e qëllímshme për te zgjatur jehonën e klipit disa dite me radhe apo padéshje.

Gjithsesi nëse i ka dale padéshje i themi te ketë kujdés ne klipin tjeter, nëse e ka bere qëllímisht ja arriti.https://www.photojoiner.net/image/rLjxLRWb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!