Mbrëmjen e diel në emisionin “Për’Puthen Prime”, konkùrréntja Melisa Lleshi ka kërkuar në studio largimin e saj nga emisioni.

Të premten, ajo preferoi të mos zgjidhte asnjë djalë për takimin e javës, duke u shprehur se të dielën do të shprehte një vendim.

“Nuk mbaj dot më”- u shpreh konkùrréntja duke veçuar thashéthémet e shumta si arsyen kryesore për marrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngarkesë emocíonale për shkàk të sùlmeve të shumta të konkùrrentëve me njëri-tjetrin, ndaj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Ajo u shpreh se nuk e shihte asnjërin prej meshkujve konkurrentë si partnerin e ardhshëm të jetës.

Melisa vendos të largohet në një moment delikat, kur prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lidhje së bashku.

Mirëpo, Melisa është rikthyer sot sërish në “Për’puthen” me një tjetër mision.

Pas Ana Kaurit, ajo do të moderojë emisionin deri në kthimin e Bora Zemanit, e cila është infektuar me Covid-19.

Të gjitha vajzat do të jenë me radhë në moderim dhe gjatë largimit të saj, Melisa shprehu “pendesën” që po ikte pa moderuar emisionin.

Këtë eksperiencë e kanë provuar Ana dhe Antonela, ndërsa Melisa duket se u rikthye vetëm për të provuar rolin e moderatores.

Mirëpo, duket se kjo dëshirë i është plotësuar dhe pavarësisht faktit që nuk është më pjesë e emisionit, Melisën e shohim sonte në drejtimin e tij. Image result for melisa perputhen

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!