Mbrëmjen e sotme në emisionin “Për’Puthen Prime”, konkùrréntja Melisa Lleshi ka kërkuar në studio largimin e saj nga emisioni.

Të premten, ajo preferoi të mos zgjidhte asnjë djalë për takimin e javës, duke u shprehur se të dielën do të shprehte një vendim.

“Nuk mbaj dot më”- u shpreh konkùrréntja duke veçuar thashéthémet e shumta si arsyen kryesore për marrjen e vendimit të saj. May be an image of 1 person, standing and food

Melisa tregoi se kishte një ngàrkesë emocíonale për shkàk të sùlmeve të shumta të konkùrréntëve me njëri-tjetrin, ndàj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Ajo u shpreh se nuk e shihte asnjërin prej meshkujve konkùrréntë si partnerin e ardhshëm të jetës.

Melisa vendos të largohet në një moment delíkat, kur prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lídhje së bashku.May be an image of 1 person and food

Ka qenë ish-konkùrréntja e “Për’Puthen”, Shqipe Hysenaj, ajo që tregoi së fundmi se çifti jo vetëm që është në një lídhje, por kanë nisur edhe bashkëjetesën.

E ftuar në “Top Albania Radio”, Shqipja pohoi se dyshja kanë nisur bashkëjetesën. Ajo është shprehur se Melisa zgjodhi Fationin në emision thjesht për “show”, sepse në realitet kishte ndjenja për Andin.

“Unë e di që Melisa ka ardhur për Andin, e zgjodhi Fatjonin për lojë, e zuri me gojë emrin tim për ‘show’…”, është shprehur Shqipja gjatë intervistës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!