Ballina Magazina PërPuthen/ Çift me Melisën? Andi e tha atë çfarë kishte për të...

PërPuthen/ Çift me Melisën? Andi e tha atë çfarë kishte për të thënë (VIDEO)

Tre ditë më parë ne në rrjete sociale qarkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshonin se ata janë realisht në një lidhje mes tyre.

Në rrjete sociale u publikuan foto të dy protàgonístëve, në të cilat Andi dhe Melisa shfaqen me të njëjtin kapuç në kokë.

Gjithashtu janë shkëpùtur disa imazhe gjatë videove live që Melisa dhe Andi kanë bërë dhe ndjékësit kanë vënë re një detaj të ngjashëm nga shtëpitë e tyre.

Të gjithë këto detaje i bënë ndjékësit e programit të dýshonin akoma më shumë se ata kanë krijuar bashkë një lidhje dashurie, për të cilën ka ngritur akuza dhe Shqipja, ish-konkùrréntja që zbùloi lidhjen e Beartit dhe Teas.

Gjatë emisionit “Për’Puthen” u shfaqën në ekran imazhet që ngrítën dyshíme dhe Melisa i hòdhi pòshtë të gjitha pretendimet e ndjékësve të programit.

Ajo tha se mes saj dhe Andit nuk ka asgjë dhe se ajo nuk ka qenë kurrë në shtëpinë e tij, apo ai në shtëpinë e saj.

“Çfarë të them unë e shkréta. Kjo s’është asgjë se unë kam parë dhe foto të tjera. Unë s’kam qenë as te shtëpia ime, kam qenë te shtëpia e një shoqe. Këtë videon e kam bërë shumë kohë më parë, para se të largohej Andi nga programi. Një ditë ma ka kërkuar Andi kapuçin dhe ja kam falur”, u shpreh Melisa.

Nuk e dimë ç’ka ndodhur, është vënë re se Melisa ka héqur paprítur çdo foto apo video nga emisioni që kishte në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërkohë, i ftuar mbrëmë në “Roped with Olsi”, ish-konkurrenti i “Për’Puthen” Andi Shehu u pyet gjatë intervistës edhe për Melisën.

Çfarë do t’i thonte Melisës po ta shihte në rrugë?

“Melisën e kam shumë shoqe, kam shumë respekt për Melisën. Do t’i thoja suksese në jetë, besoj që ka për të ecur shumë përpara. Kam një simpati të veçantë për Melisën.”- tha ai.

“A mendon që Melisa do të ishte një nga konkùrréntet që do të ishe përputhur, nëse Tea nuk do të ishte në emision?”- e pyeti Olsi.

“Me thënë të drejtën, unë Melisën edhe pasi kam dalë jashtë emisionit e kam takuar dy-tre herë për kafe, më ka ardhur tek kafja ime për respekt. Më duket shumë gocë e mirë, gocë me inícíativa të larta. Ndoshta mund ta kisha njohur pak më tepër, por nuk është se e njoh aq sa për të thënë që … Muhabeti është që nëse do të njohësh një person, ta njohësh tamam, të mos kemi aventura. E kemi kaluar atë pjesë.”- u përgjigj Andi.

https://www.youtube.com/watch?v=DKJ7AKtfmis&feature=emb_title

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!