Ballina Magazina Fansi i fíksuar bëhet problem! Luana përfundon në prokurori! (FOTO)

Fansi i fíksuar bëhet problem! Luana përfundon në prokurori! (FOTO)

Personi, i cili përndiqte prej disa muajsh moderatoren Luana Vjollca ka rénë në pràngat e polícisë së Tiranës.

I riu nga Kosova, Ajdin Morina u denòncùa në Pròkurorínë e Tiranës nga vetë Luana, sipas së cilës, 29-vjeçari i ishte kthýer në burim strési.

Nisur nga çfarë raporton Ora News, djali nga Gjakova ka shkuar mëngjesin e sotëm në rrugën pranë banesës se Vjollcës, çka më pas ka sjellë mbërrítjen e fòrcave polícore dhe arréstímin e tij.Përndiqte prej muajsh Luana Vjollcën, arrestohet në Tiranë i riu nga Kosova! U kap sot pranë shtëpisë së moderatores - Shqiptarja.com

Nisur nga njoftimi i polícisë, një dénocím në adresë të tij nga Vjollca ka ardhur edhe majin e 2020-ës, ku në deklaratë thuhej se ai e përndíqte dhe ngàcmònte prej kohësh.

Tetorin e vitit të shkuar, në një postim përmes rrjeteve sociale, i riu fýente dhe kércénote të gjithë ata që bashképunonin me dy motrat, duke shkruar se do të kishin “màsàkra në familje”. (Për çéshtje etíke postími nuk mùnd të publíkohet).

Janë ka siguruar fotot dhe një mesazh që ky i fundit adresonte me fyerje dhe kërcënime për motrat Vjollca, Marina dhe Luana.

Ai shkruante se kush bashkëpunonte me dy motrat, duke i vënë epitete të rënda, do të kishte masakra në familjet e tyre.

Kjo është hera e dytë që moderatorja përbàllet me fansat në orgànet e drejtësisë.

Më herët, polícia ka arréstuar një tjetër person për përndjékje të Luanës.

Në prill të vitit 2017, Luana u përfshí në një përplàsje të fríkshme me një fansin e saj, i cili e përndíqte prej kohësh.

Bëhej fjalë për 31-vjeçarin Besmir Lila, i cili mbante me vete edhe një pístoletë.Luana thyen heshtjen: E vërteta e “historisë” me Besmir Lilën - Content, Showbiz - ikub.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!