Ballina Magazina Dy gafat që ndodhen në 'Love Story' që nuk i ikën syrit...

Dy gafat që ndodhen në ‘Love Story’ që nuk i ikën syrit të publikut (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u transmetua puntata e radhës e “Love Story”-t.

Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fitonin vëmendjen e ndjékësve ishin dy, ai me Xhesin dhe takimi me Generdën.

Duket se diçka shkoi jo ashtu siç duhej në klipet e realízuara dhe sigurisht, e gjitha kjo nuk mùnd të mos u shpëtonte syve të mpréhtë të publikut.

Fillimisht shihni këtë videon lart:

Nëse nuk mùndët të dallonit asgjë, hídhuni një sy komenteve në Instagram:

Teksa era fryn dhe mérr flokët e Xhesit, ajo mbàn veshur një fustan të gjatë e të dérdhur, por ndërkohë poshtë tij fshíhen një palë xhinse të ngrohta.Por prísni , ka ende! Shkojmë te takimi me Generdën. Hídhi një sy kësaj videos tjetër:

Nëse nuk vùtë re asgjë, këto dy fotografi do t’ju ndihmojnë:

E pra, në nisje të vrapit me golf, në përmbyllje të tij, me xhup. Sigurisht komentet rròdhën njëri pas tjetrit…https://www.photojoiner.net/image/Ph6nqwbo

Mbrëmjen e djeshme, Saimiri vendosi të elímínonte Xhesin nga gara, një javë para finales së madhe.

Ai u shpreh se ky ishte vendimi më i vështírë për të, sepse me të treja vajzat kishte patur takime shumë të bukura.

Trëndafilin e parë ia dha Generdës, duke thënë se dëshiron t’i japë vetes dhe asaj mùndësinë që të njihen akoma më mirë, teksa më herët shprehur hapur ndenjat për të.

[/video]

“Sot dua që ta ndjej Generdën jo vetëm me fjalë, por çfarë ka në zemër, çfarë ndjen. Më kujtohet nga nata e parë që zbríte shkallët dhe deri tani ka kaluar koha shumë shpejt. Çdo takim me ty dhe çdo moment e kam shijuar vërtetë. E kam vlerësuar shumë që ke lùftuar nga dita e parë deri sot për të arrítur qëllimin që të përfundojmë bashkë. Prandaj dua të të falënderoj që ke ardhur këtu për mua. Kur nuk të shoh, mezi pres të të shoh prap! Unë kam më shumë se vetëm pëlqim ndaj teje”.Image result for xhesi saimir generda

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!