Ballina Showbiz Keisi ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush partnerja e...

Keisi ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush partnerja e Stresit (FOTO)

Partnerja e Stresit, Keisi, ishte dje vajza e ditëlindjes dhe këtë na e tregoi vetë në llogarinë e saj në Instagram.

Familjarët e kanë surprízuar Keisin sapo ka hyrë data 11, me një tortë ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen” bashkëngjítur me shifrën e moshës së saj.

Megjithëse ne s’na duket aspak kështu, Keisi ka nisur ta ndjéjë veten “të moshuar” pasi ka mbùshur sot 25 vjeç.

“Jam zyrtarisht e moshuar”- shkroi partnerja e reperit krahas fotos, duke e shoqëruar me emojin e një gjysheje.

Nuk e dimë nëse Stresi e ka uruar apo jo partneren e tij në privat, mirëpo s’pamë asnjë urim në publik.

Teksa Keisi feston sot ditën e veçantë të lindjes në Kanada, Stresi vazhdon normalisht aktivitetet e ditës së tij në Shqipëri dhe në fakt s’dihet ç’po ndodh mes tyre.

Ata e kaluan gjithashtu Vitin e Ri të ndàrë, teksa na shkrínë zemrat me urimet e tyre të ndjera për njëri-tjetrin.

I pari ishte reperi ai që postoi një foto me Keisin ku shkruante se ata nuk e kanë festuar asnjéherë ndérrimin e viteve bashkë, por i uronte asaj më të mirat e botës!

“E shtrénjtë Keisi të uroj gëzuar. Qofsh e lumtur në vitet e ardhshme! Ti meriton të gjithë lumturinë e botës! Je vajzë shembullore! Unë kam dhe do kem gjithmonë respekt për ty! Ne nuk festuam kurrë bashkë, kështu ishte e shkruar! Por, unë gjithmonë do të kujtoj se më trajtove si mbret!”

Nuk ka vonuar as reàgimi i Keisit, e cila po ashtu ka postuar një foto në Instastory, ku ndër të tjera pohon: “Vërtetë asnjë vit të ri s’e kemi festuar, por asnjë prej tyre nuk ka kaluar pa të mbàjtur në zemër gjithmonë!”

Stresi dhe Keisi kanë qenë gjatë gjithë verës në qendër të vëmendjes, pasi mediat aluduan për një ndarje të mùndshme mes tyre. Megjithatë, i ftuar në “Shiko kush luan”, Stresi i hòdhi pòshtë të gjitha zërat, duke thënë se janë ende bashkë.

Ai madje tregoi disa ditë pas kësaj interviste se në planet e tyre paska qenë edhe dasma, por për shkàk të pandemisë e kanë lénë për një moment të dytë. Ndër të tjera, reperi bëri edhe deklaratën më romantike të mùndshme duke thënë se është shumë me fat që ka Keisin në krahë dhe se është shumë e vështírë të gjesh një vajzë si ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!