Luana Vjollca u rikthye para disa ditësh nga pushimet e saj në Dubai, ku përjetoi disa ekspérienca uníke.

Ajo u zhýt në det dhe pa nga afër gjithë jetën nënujore.

Po ashtu gjatë këtyre pushimeve ajo provoi edhe çméndurinë më të madhe të jetës, duke u hédhur me paràshutë nga një ndërtesë shumë e lartë.

Menjëherë pas këtyre pushimeve plot adrenalinë, Luana ju rikthye punës, që aq shumë e do.

Me të mbërritur në Shqipëri moderatorja udhëtoi drejt Prishtinës për të regjistruar një këngë të re.

Ajo publikoi disa foto nga studioja muzikore dhe ka zbùloi se ka gati një këngë, që i përket rrymës së preferuar muzikore.

Luana nuk ka treguar detaje të tjera, se kur do të publikohet kënga dhe nëse do të ketë një videoklip për të apo jo.

Ndërkohë që këto kohë kanë qenë të qeta për Luanën, pa shumë angazhime profesionale, ajo është bërë nostalgjike.

Moderatorja ka ndàrë sot në rrjete sociale disa foto të saj, të realizuara 13 vite më parë.https://www.photojoiner.net/image/srxNEEOo

Luana ka pòzuar për revistën “Jeta”, në kohën kur ishte ende brune. Moderatorja shihet me shumë kilogramë më pak në trup, ndërsa në atë kohë ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Ajo e filloi eksperíencën në televizion në adoleshencë së bashku me motrën e saj, Marinën, si velina në emisionin “Fiks Fare”.

Të dyja ato spíkatën për talentin dhe shkàthtësinë e tyre dhe menjëherë u kthýen në moderatoret më të preferuara të publikut.https://www.photojoiner.net/image/ht7N65NP

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!